Oferta ślubna

Organizacja nie zapomnianej imprezy weselnej to nie lada wyzwanie. umiejętnie dobrane menu czy wysokiej jakości oprawa muzyczna to nie wszystko. W stworzeniu wyjątkowego spotkania w gronie najbliższych, niemniej ważna jest rozrywka i dekoracje balonowe które w szybki sposób przeobrażą powierzchnię w piękny trójwymiarowy bajkowy klimat.

Jakie atrakcje zapewnić, by wydarzenie na długo zapisało się w pamięci jego uczestników? Z pomocą przychodzą nowoczesne dmuchane fotokabiny w raz z fotobudką "Selfie Mirror", balony LED (światełko do nieba) czy też wielki prezent wypełniony balonami z helem.

 

 

 

Fotobudka "Selfie Mirror" - NOWOŚĆ!

Tylko u nas Magiczne lustro! to absolutna nowość w kategorii ślubnych niespodzianek, która wywołuje „efekt WOW”. Selfie Mirror to lustro, z którym… można się dogadać. Lektor oraz intuicyjne menu poprowadzi naszych gości przez proces robienia sobie profesjonalnych selfie, a piękne rysunkowe animacje maksymalnie je urozmaicą i sprawią, że uśmiech sam pojawi się na twarzach fotografujących się osób. Fotobudka selfie mirror w ofercie

również z fotokabiną!

Napis do wypożyczenia - NOWOŚĆ!

Aby wesele było wyjątkowe i niezapomnianie proponujemy wynajem dużych świecących napisów 420 x 120 cm! Doskonałe do dekoracji sali weselnej, ale także świetnie nadających się do sesji fotograficznych w plenerze.  Jeden napis, który ma dwa oblicza. Może być gładki, w całości podświetlony taśmą ledową RGB lub można założyć ażurowy front aby zmienić jego wygląd na bardziej stylowy. Dzięki zmiennej kolorystyce dopasuje się do każdego wnętrza.

Dekoracja sali weselnej

Czy pałac, czy stodoła, dla każdej lokalizacji mamy

pomysł na dekoracje balonowe. Wspólnie znajdziemy

Wasz temat przewodni, zaproponujemy elementy

dekoracji szyte na miarę Waszych oczekiwań,

potrzeb i marzeń.

 

 

 

 

Balony do sesji zdjęciowej

Specjalnie dla Was stworzymy dekoracje wpisujące się w Wasz

ślubny styl, aby z każdej lokalizacji wydobyć to, co najpiękniejsze.

 

 

Prezent z balonami

Wielki prezent, pięknie udekorowany i wypełniony balonami
z helem. Zamawiając prezent balonowy musisz tylko wybrać kolor i kształt balonów, a my zajmiemy się resztą i dostarczamy

je pod wskazany kościół czy salę weselną.

Wylatujące z pudła balony pozostaną na długo w pamięci Pary Młodej i sprawią, że to ważne wydarzenie będzie bajkowo piękne.

Balony led (światełko do nieba)

Światełko do nieba to atrakcja podczas późnego wieczoru w której każdy z zaproszonych gości otrzymuje świecący balon wypełniony helem,  Młodzi otrzymują swój bukiet balonowy, wyróżniający się spośród innych balonów. Wypuszczenie bukietu jest sygnałem dla reszty gości do wypuszczenia swoich.

Balony (balonowe niebo)

Balonowe niebo to tańsza alternatywa prezentu z balonami czy balonów led,  każdy z zaproszonych gości otrzymuje balon wypełniony helem np. podczas składania życzeń lub przed salą weselną. Młodzi otrzymują swój bukiet balonowy, wyróżniający się spośród innych balonów. Wypuszczenie bukietu jest sygnałem dla reszty gości do wypuszczenia swoich.

 

 

Balonowe literki

Wielki napis "love" imiona lub inicjały pięknie udekorują sale weselną, ale mogą też służyć do sesji zdjęciowej np w plenerze :)

Nasze realizacje