Selfie Mirror będzie niesamowitą atrakcją na każdej imprezie

Szukasz oryginalnego pomysłu na uatrakcyjnienie imprezy? Selfie Miror - co to jest? Jeżeli wydaje Ci się, że absolutnie wszystko już było – czas sprawdzić magiczne zwierciadło. Najnowoczesniejsze gadające  lustro o przekątnej  60 cali  wyposażone w dotykowy ekran, lustrzankę cyfrową oraz wysokiej jakości ekspresową drukarkę termosublimacyjną, robi ogromne wrażenie na gościach. To absolutna nowość na rynku imprezowych atrakcji, która wywołuje „efekt WOW”. Selfie Mirror to lustro, z którym… można się dogadać. Lektor oraz intuicyjne menu poprowadzi naszych gości przez proces robienia sobie profesjonalnych selfie, a piękne rysunkowe animacje maksymalnie je urozmaicą i sprawią, że uśmiech sam pojawi się na twarzach fotografujących się osób. Wyjątkowy, imprezowy klimat pozwolą nam wykreować dodatki do magicznych luster: zabawne gadżety, ozdobne słupki, czerwony dywan jak w Hollywood czy też dmuchana fotokabina LED

 

Funkcje Selfie Mirror

Najbardziej pożądane funkcje tego niebanalnego lustra? Niesamowite pakiety animacji z lektorem w języku Polskim! Oprócz natychmiastowego wydruku fotek na papierze fotograficznym – wszystkie zdjęcia są zapisywane w formacie GIF oraz Mp4, dzięki czemu można je później odtworzyć w wersji elektronicznej, wywołać w wybranym formacie lub zgrać na dowolny nośnik pamięci. Każde Selfie Mirror można dodatkowo spersonalizować poprzez podpisywanie zdjęć i tworzenie dowolnych układów oraz branding.

 

Fotokabina LED

A może fotobudka lustro, wraz z dmuchaną fotokabiną LED?Wystarczy wejść do dmuchanej fotobudki i wykonać oryginalne ujęcia, fotokabiny led pomieszczą w środku kilka osób, co umożliwia wykonanie zabawnych fotografii gości z parą młodą czy w gronie zespołu pracowników.

 

Złote słupki i czerwony dywan jak w Hollywood! Elegancki komplet słupków odgradzających, doskonałe uzupełnienie dla Fotobudki Lustro. Aranżacja stoiska zyskuje dzięki nim na ekskluzywności i podkreśla klimat Glamour tej atrakcji.

 

Selfie Mirror wyposarzone jest w lustrzankę  cyfrową Canon 1300D z obiektywem 18-55 IS, dlatego lustro drukuje zdjęcia najwyższej jakości! dodatkowo zapisywane  są w formacie GIF oraz Mp4, dzięki czemu można je później odtworzyć w wersji elektronicznej, wywołać w wybranym formacie lub zgrać na dowolny nośnik pamięci. 

Zobacz filmy i zdjęcia naszego lustra!

Animacje Weselne

Animacje dla Dzieci

Animacje Świąteczne

Obszar, w którym działamy

Oferujemy wynajem urządzeń – wraz z dowozem, ich instalacją oraz obsługą. Przed każdą imprezą wszystkie zamówione przez Państwa dodatki, są szczegółowo kontrolowane pod kątem sprawności i prezencji. Selfie Mirror idealnie wpisuje się w przyjęcia weselne, ale również urodziny (nie tylko osiemnaste!), imprezy integracyjne i tematyczne oraz imprezy firmowe. Działamy na terenie całego województwa pomorskiego, a wypożyczenie Selfie Mirror jest maksymalnie proste i bezproblemowe.

Gdzie i jaką imprezę mamy obsłużyć? Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia wszystkich szczegółów naszej przyszłej współpracy.